Українці першими у світі зварили пиво з цукрової кукурудзи

Українські фахівці першими в світі виготовили пиво з цукрової кукурудзи.

Про це розповів головний менеджер з продажу цукрової кукурудзи «Всеукраїнського наукового інституту селекції» (ВНІС) Ігор Вороблевскій, пише SEEDS.

Він зазначив, що кукурудзяна пиво – традиційний напій для Мексики, але з цукрової кукурудзи пиво першими в світі зварили все ж українці.

«Воно вперше зварено в Україні, та й взагалі в світі з цукрової кукурудзи. Я звертався до багатьох пивоварами. Вони говорили, що це неможливо – сировина з цукрової кукурудзи при певних температурах карамелізуется і збивається в грудку. Тому його класично заварювати неможливо. З ним треба «погратися», – поділився він.

Львівські пивовари Lemberg Craft Brewery вирішили спробувати – зробили хімічний аналіз цукру, який присутні в цукровій кукурудзі, підібрали французькі дріжджі, які підходять до цього пива, і заварили.

«Це пиво не для продажу – ми тільки пригощаємо їм … Спеціально для фестивалю ми зварили 2 тонни такого крафтового пива», – зазначив Вороблевскій.

Він зазначив, що для виробництва пива використовують кукурудзу, яка не придатна для продажу. Для продажу вибираються хороші, красиві качани, але залишаються пасинки – кочанчики, які і використовують у виготовленні напою. Їх збирають вручну, перебирають і підсушують.

Крім пива з цукрової кукурудзи можна робити і бурбон

«Бурбон з цукрової кукурудзи мало хто виробляє. У багатьох країнах просто немає такої кукурудзи, як цукрова. Якщо до пива ми додавали один з кращих солодов, то в бурбоні ми зробили все 100% з цукрової кукурудзи. Його ми віддали на хімічний аналіз, і з цього аналізу він вийшов одним з кращих ректифікату в Україні. Зараз ми його тільки покращуємо », – підсумував Вороблевскій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *