Українці на карантині стали частіше купувати ноутбуки, інструменти та ігрові приставки – OLX

За березень українці надіслали понад 200 тисяч товарів з послугою “OLX Доставка”. При цьому останнім часом переваги споживачів в онлайн-покупках дещо змінилися.

З середини березня в топ-10 з’явилися товари для краси і здоров’я. Крім цього, українці стали активніше купувати ноутбуки. На дозвіллі будинку люди розділилися на дві категорії: хтось вирішив зробити давно обіцяну лагодження речей, а хтось – підняти рейтинг в грі, так як в списку найбільш популярних товарів тепер інструменти та ігри з приставками.

Про це повідомили в прес-службі OLX.

При цьому, дитячі одяг та взуття стали замовляти рідше. Більш того, у другій половині березня в топ-3 найпопулярніших категорій по доставці увійшли товари для хобі, відпочинку та спорту, які до цього поступалися “Дитячого світу”.

У компанії підрахували – в середньому посилки проїжджають 411 км, що на 8% більше, ніж півроку тому. В СМТ стали в 2 рази частіше отримувати товари, ніж відправляти.

Тільки за березень кількість товарів, доставлених в межах 5 великих міст України, збільшилася на 30%. Так, між районами Києва товари поштою стали відправляти на 27% активніше, Харкова – на 32%, а Одеси – на 38%. В 1,5 рази зросла кількість доставок всередині Дніпра, а у Львові воно і зовсім подвоїлася.

Якщо говорити про товари, які стали частіше “подорожувати” в межах цих міст у другій половині березня, то картина наступна: в Києві і Дніпрі в топ-3 потрапили товари для краси і здоров’я (до цього жителі частіше відправляли телефони). У Львові замість смартфонів стали купувати товари для спорту і відпочинку, а в Харкові спортивне приладдя “витіснили” дитяче взуття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *