Українці на карантині кинулися скуповувати нові машини

Продажі нових легкових автомобілів за перший тиждень карантину в Україні (16-22 березня 2020 року), в середньому виросли на 74% в порівнянні з “докарантінной” тижнем (9-15 березня 2020 року). В цілому за березень зростання склало 36%. Про це повідомив генеральний директор інформаційно-аналітичної групи Auto-Consulting Олег Омельницький на своїй сторінці в Facebook.

“Минула карантинна тиждень у багатьох операторів принесла зростання числа продажів нових автомобілів на 74% в порівнянні з докарантінной тижнем. Тут зіграли свою роль коливання гривні, маркетингові акції у операторів, загальний ажіотаж і чутки про майбутнє дефіциті автомобілів”, – пояснив експерт.

За його словами, на цій хвилі ряд операторів фіксували зростання продажів на 30-90-121%. Але до кінця тижня зростання відохся, стали закривати автосалони і переходити на продаж в онлайн-режимі.

“Поки ж можна констатувати, що за 21 день березня маємо зростання 36% в продажах нових легкових авто в порівнянні з лютим і 17% зростання на ринку LCV”, – пише Омельницький.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *