Українці масово скуповують маски, попит на які зріс в 50 разів, а ціни – вдвічі

Інформація про поширення коронавируса Covid-2019 змушує українців запасатися медичними масками, попит на які за останні три тижні виріс в 50 разів, а ціни – вдвічі. Про це повідомляє НВ Бізнес.

Зазвичай в Україні продається близько 3-5 млн масок в рік, з урахуванням потреб медичних працівників. Але після численних роликів про зростаючу кількість хворих, інтерес до медичних масок став різко зростати.

“Через наші інтернет-магазини ми щодня отримуємо замовлення на 3-5 тисяч масок. Якщо ще півроку тому середньостатистичний покупець набував по одній-дві маски, то зараз – по 50-100 штук, т. Е. Попит виріс в 50 разів. Це спровокувало зростання цін на продукцію вдвічі, і тепер маска коштує 4 грн за штуку “, – розповідає засновник мережі” Медтехніка + “Олексій Давиденко.

Українськими масками цікавляться і за кордоном. Наприклад, в Китаї і Індії все зобов’язані носити маски, т. Е. Потреба в них становить кілька мільярдів штук в день. Місцеві заводи відмовилися від експорту і готові закуповувати їх за кордоном за $ 1 за штуку.

Цим і користуються українські підприємці, які скуповують готові вироби всередині країни і відправляють їх в Китай.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *