Українському ячменю прогнозують рекордну врожайність

Аналітики «УкрАгроКонсалт» підвищують свої оцінки врожаю пшениці і ячменю за рахунок збільшення показників врожайності.

Єдиним «мінусом» червневої погоди стали зайві опади (місцями у вигляді сильних злив та гроз) в південних областях, які викликали полягання посівів та погіршення якості зерна, йдеться в повідомленні «УкрАгроКонсалт».

Як зазначається, серед основних зернових культур скорочення посівних площ в порівнянні з минулим сезоном спостерігається тільки під кукурудзою, однак невелика – всього на 2%. Варто також враховувати, що в минулому році посівні площі під кукурудзою були рекордними за всю історію України.

«На даний момент стан посівів добрий, врожайність ранніх зернових повинна бути високою, дуже вірогідний рекорд врожайності по ячменю. Прибирання почалося пізніше звичайного, але середня врожайність ячменю вже зараз досягає 3,93 т / га, що майже на 13% більше, ніж на аналогічну дату в 2020 г. », – йдеться в повідомленні.

Також уточнюється, що пшениці було обмолочено близько 1% площ, тому дані по середній врожайності поки не дуже показові, проте висока врожайність ячменю підтверджує, що погодні умови для майбутнього врожаю зерна в Україні склалися сприятливі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *