Українським кондитерам допоможуть вийти на ринки 18 країн Азії

Міністерство закордонних справ надасть підтримку в просуванні експорту кондитерських виробів на ринки країн Асоціація держав Південно-Східної Азії (АСЕАН) і Затоки.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства закордонних справ.

«Сприяння в розширенні географії експорту українських солодощів буде здійснюватися в рамках проекту VTrade Confectionery Foods. Ініціативу реалізує галузева асоціація «Укркондпром» за фінансової підтримки USAID в рамках програми «Конкурентоспроможна економіка України». Пріоритетними є ринки АСЕАН (10 країн) і Затоки (8 країн) », – повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

За його словами, дипломатичні представництва України в цих країнах допоможуть українським кондитерам знайти торгових партнерів.

Крім того, коли дозволять карантинні обмеження, МЗС спільно з асоціацією «Укркондпром» також організовують торгові місії для учасників ініціативи на Філіппіни і в Саудівську Аравію для зустрічей з місцевими покупцями харчових продуктів, повідомив Кулеба.

Для довідки: в асоціацію «Укркондпром» входять 28 підприємств – в основному малий і середній бізнес. Вони складають 85% українського експорту кондитерської продукції.

Асоціація держав Південно-Східної Азії (АСЕАН) об’єднує Бруней, В’єтнам, Індонезію, Камбоджу, Лаос, Малайзію, М’янму, Сінгапур, Таїланд і Філіппіни.

До країн Затоки відносяться: Іран, Оман, Об’єднані Арабські Емірати, Саудівська Аравія, Катар, Бахрейн, Кувейт, Ірак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *