Український виробник соків випускає облігації на $ 3 млн

ТОВ «Інтерджус» 26 серпня зареєструвала в Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) облігації серій А, В, С номінальною вартістю $ 1 млн кожна серія загальним обсягом $ 3 млн.

Про це йдеться в повідомленні InVenture.

Як зазначається, емітент планує почати первинне розміщення облігацій найближчим часом після депонування глобального сертифіката випуску в Національному депозитарії України.

Згідно Рішень про емісію облігацій, термін обігу всіх випусків – 5 років. По облігаціях передбачена щорічна оферта – можливість дострокового викупу. Номінальна ставка на перший рік обігу облігацій встановлена ​​в розмірі 4,5% річних із щорічним переглядом на рівні не менше 1% річних і не більше 15% річних.

Для довідки: ТОВ «Інтерджус» (Ця інформація базується в 2019 році) – виробник фруктових та овочевих соків, інших видів переробки і консервування фруктів і овочів. Кінцевим бенефіціаром компанії є Сергій Тігіпко, власник «ТАС Агро», що працює в різних сферах сільського господарства (рослинництво, тваринництво, зберігання і переробка).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *