Український виробник креветок призупинив роботу через карантин

Українське підприємство з вирощування королівських креветок в місті Жмеринка Вінницької області законсервував виробництво через карантин по коронавірус.

Про це розповів директор підприємства “Акваресурс плюс” Геннадій Мельник виданню Vinbazar.com.

За його словами, через карантин “збилася” налагоджена система поставок малька креветки, який доставляли прямим авіарейсом з Таїланду.

“Їх привозили в пакетах з водою. Це живі організми, рахунок йде не на годинник, а на хвилини. Раніше нас розмитнювали без черги, щоб запобігти загибелі малька. Зараз ситуація з коронавірусів і новими вимогами санітарного лікаря Україну вплинула на поставки, тому чекаємо кращих часів “, – пояснив директор підприємства.

Зазначено, що виробництво законсервували на початку літа, коли реалізували всю креветку.

У той же час на підприємстві обіцяють відновити вирощування ракоподібних, як тільки зміниться ситуація в світі. В майбутньому також планують почати розведення осетрових порід риб.

Як відомо, “Акваресурс плюс” розпочало роботу в Жмеринці в 2018 році. У переобладнання будівлі колишньої хутряної фабрики і запуск виробництва королівської креветки інвестували 2,5 млн євро. В роботі компанія використовувала енергозберігаючі технології.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *