Український стрімінговий стартап залучив від інвесторів $ 50 млн

Стрімінговий сервіс Restream, створений у Вінниці і інкорпорований в Остіні, США, залучив $ 50 млн в ході раунду А, повідомляє AIN.UA.

За інформацією видання, новий раунд на $ 50 млн Restream залучив від ряду інвесторів на чолі з фондами Sapphire Ventures and Insight Partners.

Керуючий партнер Sapphire Ventures, Пол Левін і керуючий партнер Insight Partners, Тедді Варди, увійшли в борд директорів Restream.

Минулий раунд в $ 4,5 млн Restream залучили в 2018 році від фондів Silverton Partners, Liquid2 і Anorak Ventures (керівник Грег Касл – один з перших інвесторів Oculus), а також від Джеймса Армстронга (один з перших інвесторів PayPal).

Продукт Restream дозволяє стримеру одночасно транслювати своє відео на 30 платформ зі списку інтеграцій компанії, таких як Twitch, Youtube, Periscope, Facebook і інші. Відео можливо транслювати одразу в кілька різних груп на одній платформі.

При цьому є можливість забирати відео по RTMP посиланню і по стрімінг-ключу Restream транслювати на будь-якому сервері.

Додатковим функціоналом Restream, поліпшує взаємодію стримеров з їх аудиторіями на самих платформах, є наскрізною чат і наскрізна аналітика.

Олександр Худа і Андрій Суржінскій заснували Restream в січні 2015 року.

З січня 2020 року в компанії відзвітували про 300% -м зростанні місячних переглядів стримеров, що користуються Restream. У липні 2020 вони склали 750 млн. Всього у сервісу 2 мільйони стримеров, що створюють в середньому 8 млн стрімів в місяць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *