Український стартап зі створення “віртуального ріелтора” отримав в Польщі грант в $ 310 тисяч

Український проект VRpartments, що працює над створенням “віртуального ріелтора” в телефоні, отримав грант в розмірі 1,195 млн злотих (приблизно 310 тисяч доларів) від польського інкубатора Unicorn Hub.

Як повідомляє AIN.ua, команда проекту отримала кошти в рамках програми розвитку стартапів в Східній Польщі. Вони підуть на розвиток технології, а також на маркетинг і продажі в Польщі і США.

Відзначається, що творці VRpartments пройшли навчання в інкубаторі Unicorn Hub, який є частиною програми “Стартові платформи для нових ідей”, і після цього отримав equity free-фінансування (тобто, отримав гроші без зобов’язання обміняти їх на частку в проекті).

За допомогою програми, що створюється VRpartments, користувач зможе спочатку вибрати квартиру, а потім оглянути її і прогулятися по ній у віртуальній реальності. Також можна буде віртуально облаштувати квартиру. Для цього, крім додатка на смартфоні, користувачеві знадобляться картонні VR-окуляри.

За словами співзасновника стартапу Лізи бавовняної, команда зараз знаходиться на останніх етапах підготовки до релізу. Зараз VRpartments набирає бета-тестерів свого продукту.

Керівником проекту є Дмитро Хлопків, що заснував свій перший стартап в 18 років, технічним директором – Тарас Гопко, у якого є досвід запуску IT-продуктів на ринку Польщі, а провідним архітектором і дизайнером – Ігор Яворський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *