Український стартап для підбору нерухомості отримав $ 120 тисяч інвестицій в США

Акселеративному програма Techstars Austin виділила українському стартапу Propertymate $ 120 тисяч інвестицій. Крім того, в рамках цієї програми всі учасники отримують три місяці менторства від інвесторів.

У цьому році на програму було вислано близько 1000 заявок з 65 країн. У підсумку, відібрано 10 стартапів. Propertymate стала першою українською компанією, яка пройшла відбір, з моменту заснування самої програми в 2013 році.

Propertymate – це платформа для агентів нерухомості, яка з’єднує всі дані про покупців з даними про нерухомість на ринку, аналізує їх і передбачає, яку нерухомість покупці швидше за все придбають. Завдяки цій програмі агенти нерухомості економлять час і можуть укласти більше угод. Cтартап заснований в квітні 2018 Богданом Гнатковський та Софією Вишневської.

За словами співзасновниця і CОO стартапу Propertymate Софії Вишневської, в середньому в США, щоб придбати нерухомість, потрібно понад 4 місяці, і близько трьох місяців – щоб її продати. “Ми створили платформу, яка допомагає агентам робити це за лічені дні”, – коментує вона.

У самій компанії працюють 10 осіб: 2 ФАУНДЕР в Нью-Йорку і 8 співробітників у Львові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *