Український стартап Choizy привернув перші гроші від інвестора з України

Український профорієнтаційний EdTech-стартап ChoiZY привернув перші інвестиції від бізнес-ангела з України.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Сума угоди не розголошується, але відзначається, що вона порівнянна з pre-seed раундами в Європі, і оцінка стартапу в цьому раунді становить близько 1 млн доларів.

При цьому, за словами представників стартапу, поточний раунд ще не закрите, і в компанії ведуть переговори про залучення інвестицій ще від одного-двох інвесторів.

Стартап по кар’єрному консультування був запущений в 2019 році, з тих пір на платформі зареєструвалися понад 18 тисяч користувачів і представлено 65 професій.

ChoiZY описує себе як першу в Україні онлайн-платформу, на якій всі бажаючі можуть дізнатися більше про професії, а фахівці – поділитися своїм досвідом з молоддю.

У ChoiZY також відзначають, що раніше вже отримували грант від Українського фонду стартапів і брали участь в одному з американських стартап-акселераторів.

Найближчим часом компанія планує випустити англомовне додаток на базі штучного інтелекту, яке дозволить йому вийти на ринки Великобританії та інших англомовних країн. Залучені кошти ChoiZY планує витратити в першу чергу на маркетинг на британському ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *