Український сервіс таксі Uklon починає працювати у Молдові

Український онлайн-сервіс виклику таксі Uklon із 6 грудня починає працювати у столиці Молдови Кишиневі. Про це повідомляє AIN.UA з посиланням на джерела в компанії.

У Кишиневі запустили локалізовану програму Uklon, яка працює за аналогією з українською. Воно теж дозволяє викликати таксі, вибрати автомобіль певного класу та спосіб оплати.

У молдавському додатку Uklon є функція відстеження подорожі в режимі он-лайн, перегляд остаточної вартості без додаткових зборів, підвищення або зниження ціни подорожі.

Після старту роботи у Молдові Uklon почав активно збільшувати кількість водіїв. Аналогічно українським райдерам у Кишиневі таксисти працюють через програму Uklon. Вони можуть користуватися такими ж функціями, у тому числі фільтрувати замовлення за напрямом, вартістю, класом автомобіля та бачити кінцеву точку маршруту.

“Це початок нового великого розділу в міжнародній історії нашої компанії. Кишинів у ній — перша точка. Uklon виходить за межі одного ринку, де його вже продано, на нову невідому територію”, — сказав співзасновник та операційний директор сервісу Сергій Суса.

Він додав, що компанія планує масштабуватись в інші країни. На молдавському ринку головний конкурент Uklon – сервіс виклику таксі “Яндекс”.

Uklon заснували у Києві у 2009 році. Сервіс працює у Києві, Дніпрі, Одесі та ще 24 містах.

Сервіс постійно розвивається: запроваджує нові послуги для клієнтів та починає співпрацювати з іншими компаніями. Наприкінці листопада Uklon спільно зі страховою компанією ARX застрахували послугу “драйвер” на суму до 100 тисяч грн.

Страхове покриття авто включається з моменту посадки драйвера за кермо автомобіля клієнта та діє до моменту завершення поїздки. Страховка розповсюджується автоматично на всіх користувачів послуги у всіх містах присутності сервісу Uklon.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *