Український сервіс доставки продуктів Zakaz запустився в Узбекистані

Українська компанія Zakaz.ua продовжує експансію в нові країни. C 4 листопада послуга сервісу по доставці товарів і їжі доступна в Узбекистані.

Про це повідомили в прес-службі компанії.

Першим ритейл-партнером компанії стала місцева торговельна мережа Makro. На даний момент асортимент на сайті makro.zakaz.uz становить 3 189 товарів, але вже найближчим часом жителям Ташкента будуть доступні для замовлень 8 639 позицій.

Оформити замовлення можна на сайті або через мобільний додаток, яке доступне для скачування для Android і iOS. Оплата за товар здійснюється готівкою і картою.

“Ташкент – це унікальне місто, в якому до недавнього часу переважав традиційний формат торгівлі: жителі воліли відвідувати стихійні ринки і базари. Потім фокус споживчих переваг почав зміщуватися, і все більше покупців роблять вибір на користь організованої торгівлі”, – коментує CEO сервісу Zakaz. ua Андрій Курський.

Нагадаємо, що у вересні 2019 року компанія вийшла на ринок Молдови.

ДОВІДКА:

Zakaz.ua – компанія з надання послуг замовлення і доставки продуктів харчування в Україні. Компанія працює з 2010 року, надаючи послуги замовлення та доставки продуктів харчування від роздрібних продуктових мереж України: METRO, Ашан, NOVUS, МегаМаркет, Фуршет, Таврія В, ЗАХОПЛЕННЯ, VARUS. На сьогоднішній момент працює в 15 містах України, а також в Молдові (Кишинів) і Узбекистані (Ташкент).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *