Український сервіс безкоштовної доставки їжі Raketa завершив покриття всього Києва

Сервіс по доставці готової їжі з ресторанів Raketa завершив покриття столичного житлового масиву Академмістечко, таким чином забезпечивши покриття всього Києва, повідомила прес-служба компанії в п’ятницю.

Raketa зазначає, що послугами сервісу вже можуть скористатися і мешканці сіл Софіївська і Петропавлівська Борщагівка, м Вишневе, ряду інших населених пунктів в периферії Києва.

Крім того, в квітні Raketa почала доставку продуктів з супермаркетів. До теперішнього часу вже підключені магазини мережі “Ашан” і “Фора”, доставка з яких можлива в столиці і передмісті.

Крім Києва, сервіс повністю покрив міста Дніпро, Львів, Одеса, Харків і Вінниця, включаючи деякі населені пункти в периферії і правий берег Запоріжжя.

За даними компанії, Raketa співпрацює більш ніж з 1,5 тис. Кафе, ресторанів, з яких в період карантину продовжують роботу понад 1,2 тис. Закладів.

Щоб скористатися доставкою Raketa, досить мати Android або iOS пристрій і встановити однойменне додаток.

У компанії запевняють: в умовах карантину всі кур’єри працюють в захисних масках і респіраторах, регулярно дезінфікують руки за допомогою антисептиків.

Крім того, доступна опція безконтактної доставки: для цього достатньо в коментарі до замовлення зробити відповідну позначку, а кур’єр уточнить, де залишити замовлення, щоб мінімізувати контакт.

Raketa – сервіс доставки їжі з ресторанів, який почав роботу в Дніпрі з 5 березня 2018 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *