Український ринок пофарбованого металу захоплюють китайські виробники

Частка металу з полімерним покриттям китайського виробництва до кінця 2020 року може зрости з 40% до 50-55%, прогнозує директор Metipol Денис Рисухін.

Таку інформацію він озвучив під час засідання Комітету з покрівельним, фасадним конструкціям і ЛСТК Українського центру сталевого будівництва, повідомляє видання Uaprom.info.

Зсув попиту в бік китайської продукції буде обумовлено її більш низькою ціною, особливо на тлі різкого подорожчання сировини і готової продукції на більшості ринків.

Якщо сьогодні ціновий розрив між китайською металопродукцією нижнього сегмента і продукцією інших виробників середнього і високого сегментів становить близько 200 доларів за тонну, то в першому кварталі 2021 року, за прогнозами Metipol, вона буде на рівні 300-350 доларів за тонну.

“У цій ситуації частина клієнтів знову піде в бік більш дешевого металу та частка китайського матеріалу на українському ринку зросте з 40 до 50-55%”, – вважає Рисухін.

При цьому китайська продукція, як правило, дешевше європейських або українських аналогів за рахунок поганої якості.

Директор Metipol зазначив, що результати досліджень, які регулярно проводить лабораторія його підприємства, показує абсолютну невідповідність реальної якості китайської продукції прийнятим стандартам і даним, зазначеним виробником на бирках. Так, поширеним на українському ринку є китайський метал з цинковим покриттям 12-14 г / м при стандарті від 80-100 г / м2.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *