Український мобільний оператор продовжив оренду бренду Vodafone

Компанія ВФ Україна продовжить роботу під брендом Vodafone протягом наступних 5 років.

Відповідну угоду між Vodafone Україна і Vodafone Group було підписано у вівторок, 3 березня, повідомляє “НВ Бізнес”.

Зазначено, що в рамках нової угоди Vodafone Україна отримає доступ до міжнародних експертиз Vodafone в сферах IТ-трансформації, інтернету речей і послуг на базі 5G.

Також, згідно з повідомленням, планується “запуск національного покриття 4G”.

Як повноправний учасник глобальної програми Vodafone Partner Markets, Vodafone Україна може користуватися спеціальними умовами кооперації з глобальними постачальниками і телекомунікаційними операторами по всьому світу.

Деталі та умови нової угоди поки залишаються невідомими.

Нагадаємо, 15 жовтня 2015 року МТС Україна підписала стратегічну угоду з Vodafone UK про співпрацю і використанні бренду Vodafone в Україні. Договір був розрахований на 5 років і закінчується 31 грудня 2020 року.

28 квітня 2017 року МТС Україна змінила назву на ВФ Україна (нове ім’я було зареєстровано в травні 2017 року). Угода дозволяє оператору використовувати бренд Vodafone і також торговельні марки Vodafone в усіх матеріалах, використовуваних для маркетингу, просування та реклами телекомунікаційного бізнесу, на вивісках магазинів в Україні, а також онлайн, на канцелярському приладді та інше. Також оператор отримував можливість впроваджувати послуги та сервіси Vodafone.

При цьому, у власника бренду було право протягом 60 днів після будь-якої зміни у володінні акціями ВФ Україна розірвати угоду про використання бренду, але, тим не менше, після покупки активу азербайджанським Bakcell цього не сталося. У ВФ Україна побоювалися, що не зможуть продовжити або укласти новий договір про використання бренду Vodafone.

Раніше ВФ Україна вдалося укласти Меморандум про взаєморозуміння з Vodafone UK, в рамках якої був обумовлений питання про потенційне продовження на 5 років партнерської угоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *