Український експортер заморожених ягід отримав кредит ЄБРР

Європейський банк реконструкції і розвитку і Європейський Союз допомогли українському переробнику органічної лохини «Аметист-Оле» (Amethyst Ole) модернізувати виробництво і збільшити експорт.

Про це йдеться в повідомленні ЄБРР.

Кредитна лінія EU4Business-ЄБРР допомогла «Аметист-Оле» модернізувати обладнання та закупити нову мийку для тари завдяки кредиту.

Як зазначається, виробничі потужності компанії «Аметист-Оле» розташовані в с.Рудня-Бистра (Житомирська обл.). Компанія закуповує і переробляє дикі ягоди, зокрема чорницю. Місцеві компанії і мікрофермери в Житомирській, Хмельницькій, Рівненській та Волинській областях збирають дику ягоду і привозять її на пункти збору, розташовані в різних селах. Щодня до півночі «Оле» забирає ці ягоди і доставляє їх на виробництво. Кожна партія обробляється протягом чотирьох годин з моменту доставки. Завдяки цьому ягоди зберігають свіжість і корисні для здоров’я якості.

«Експорт чорниці зростає, поки ми відправляємо її в Польщу, Італію, Францію, Нідерланди, Німеччину, Австрію, Бельгію і багато інших країн», – каже директор «Аметист-Оле» Василь Чамор.

«Наша мета – забезпечити відповідність нашого виробничого обладнання та методів високим стандартам ЄС. Ось чому все наше обладнання і технологічні процеси сертифіковані. Ми маємо всі відповідні сертифікати ISO, сертифікати для переробки органічних і натуральних продуктів, а також сертифікацію в області аналізу ризиків », – говорить він.

Уточнюється, що «Аметист-Оле» – лише одна з 490 українських компаній, що скористалися кредитами в рамках Кредитної лінії ЄБРР-EU4Business.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *