Українські ягідники часто працюють на експорт на шкоду власного прибутку

Багато виробників ягід, які мають стабільний обсяг виробництва, сьогодні вибирають експортні ринки – навіть при більш низькій ціні, ніж на українському ринку.

Про це розповіла директор ТОВ «Брусвяна» Ліліана Дмитрієва, пише EastFruit.

«Перевага роботи на зовнішніх ринках полягає в можливості для виробника по реалізації всього обсягу наявної продукції з укладанням контрактів на наступний сезон. Таким чином, можна говорити про те, що багато українських виробників вибирають стабільність », – підкреслила фахівець ягідного ринку.

Вона також зазначила, що на ринку Сінгапуру вже існує бренд «Українська лохина». Але безпосередньо постачальниками ягоди в цю країну є компанії посередники – італійські або британські.

«Не дивлячись на те, що ягода проробляє шлях з України в Голландію або Великобританію, а потім вже тільки потрапляє на полиці Сінгапуру, українська лохина конкурентоспроможна і популярна на даному ринку.

Сьогодні є ряд українських компаній, які працюють над здійсненням прямих поставок в країни Південно-Східної Азії та Близького Сходу. Я впевнена, що якщо українська ягода без тижневого шляху по Європі буде безпосередньо потрапляти на ринки азіатських і близькосхідних держав, то е популярність там лише збільшиться », – зазначила Ліліана Дмитрієва.

При цьому директор ТОВ «Брусвяна» підкреслила, що ягода обов’язково повинна бути високої якості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *