Українські ТРЦ зміщують терміни проведення “чорної п’ятниці” через карантин вихідного дня

Українські торгово-розважальні центри (ТРЦ) переносять терміни проведення “чорної п’ятниці” на будні дні з 23 по 27 листопада через обмеження карантину вихідного дня, тоді як інші скоротили до одного дня.

“У зв’язку з введенням карантину вихідного дня торговим центрам довелося швидко реагувати і змінювати стратегію проведення” чорної п’ятниці “, яку в цьому році планували проводити у нас три дні – в п’ятницю, суботу, неділю”, – розповіла агентству “Інтерфакс-Україна” PR -директор столичного ТРЦ Gulliver Тетяна Атаджанова.

Так, “чорна п’ятниця” буде діяти в ТРЦ Gulliver в період з 23 по 27 листопада. Крім того, в будні дні продовжено час роботи центру на одну годину – до 23:00, розглядається додаткове продовження робочого часу.

“На прохання наших орендарів ми плануємо продовжити години роботи ТРЦ на” Чорну п’ятницю “. Поки розглядаємо два дні наступного тижня – четвер і п’ятницю”, – уточнила агентству генеральний директор МФК Gulliver Ірина Круппа.

Згідно з повідомленнями на офіційних сторінках в Facebook, столичні ТРЦ “Проспект” і “РайON” також змінили традиційні терміни проведення “чорної п’ятниці” – знижки стартували в об’єктах з 17 листопада. Час роботи ТРЦ також було продовжено на одну годину.

“Чорна п’ятниця” в ТЦ “Епіцентр” і в інтернет-магазині epicentrk.ua розпочнеться 23 листопада і триватиме до 30 листопада, повідомляється на сайті компанії.

У той же час ряд ТРЦ не планують продовжувати “чорну п’ятницю” на будні дні.

“Чорну п’ятницю” будемо проводити 27 листопада до 23:00 “, – повідомила агентству” Інтерфакс-Україна “комерційний директор ТРЦ Ocean Plaza Дар’я Завадська.

Крім того, “чорну п’ятницю” 27 листопада проведе ТРЦ Dream Town, розповів директор ТРЦ Dream Town Роман Ємець.

В цей же день подія пройде в ТРЦ Sky Mall, де в п’ятницю 27 листопада планують “працювати до останнього клієнта”, уточнюється в Facebook.

При цьому різні рітейлери в ТРЦ Lavina Mall і Blockbuster Mall встановили знижки до “чорної п’ятниці” в період з 23 по 31 листопада, випливає з оголошень на сайтах ТРЦ.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України ввів ряд карантинних обмежень, зокрема заборонив прийом відвідувачів в ТРЦ і інших закладах розважальної діяльності з 00:00 суботи до 00:00 понеділка з 14 до 30 листопада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *