Українські ТРЦ зафіксували приріст трафіку до 20% в п’ятницю і понеділок після введення карантину вихідного дня

Українські торгово-розважальні центри (ТРЦ) після введення урядом карантину вихідного дня зафіксували приріст трафіку до 20% в п’ятницю і понеділок.

Як повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” директор столичного ТРЦ Dream Town Роман Ємець, приріст трафіку відвідувачів в п’ятницю 13-го листопада і в понеділок 16-го склав близько 20%.

“У нас приріст в п’ятницю і понеділок близько 20%, але рано робити висновки. Треба мінімум весь тиждень побачити”, – розповів Ємець.

ТРЦ групи компаній “Будхаус Груп” (Fabrika (Херсон), “Любава” (Черкаси), Forum Lviv (Львів) були закриті у вихідні дні, при цьому в п’ятницю і понеділок трафік виріс на 10-20%, повідомили в прес-службі групи.

За даними Dragon Capital Property Management, що управляє об’єктів нерухомості інвесткомпанії Dragon Capital (ТРЦ “Аладдін”, Piramida і Smart Plaza Obolon в Києві, Victoria Gardens у Львові і SkyPark в Вінниці), у вихідні дні після оголошення карантину трафік впав на 50% і формувався тільки за рахунок роботи дозволених урядом магазинів і установ. При цьому в будні трафік покупців виріс на 5-10%, розповіли агентству “Інтерфакс-Україна” в компанії.

Після введення в Україні карантину вихідного дня деякі ТРЦ змінили розклад роботи, продовживши робочий час в будні дні.

Так, згідно з оголошенням торгових центрів в Facebook, ТРЦ Dream Town (Київ) і ТРЦ “Любава” (Черкаси) продовжили час роботи торгових зон в будні дні на одну годину – до 23:00.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України ввів ряд карантинних обмежень, зокрема заборонив прийом відвідувачів в ТРЦ і інших закладах розважальної діяльності з 00:00 суботи до 00:00 понеділка з 14 до 30 листопада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *