Українські сировари відмовились від збільшення цін

Ситуація для виробників сирів в Україні знову ускладнилась. Закінчився період активної святкової торгівлі, мережі скоротили замовлення.

Експортери сирів і особливо сирних продуктів у січні практично були позбавлені можливості торгувати, повідомляє «Інфагро».

«З урахуванням зниження попиту, зараз виробники сирів призупинили збільшення цін. Можливо їм навіть прийдеться частіше вдаватися до акційних знижок. Ціни зараз і так занадто високі», — пояснюють аналітики.

Як зазначається, оскільки з експортом в Казахстан, який є основним імпортером сиру та сирних продуктів, зараз проблема, то про експортні ціни говорити зараз складно. Але, вірогідно, навіть якщо питання логістики буде вирішено, збільшити ціни, що склалися на початку року, не вдасться, вважають експерти.

«Минулого місяця сировари трохи активізувалися, сподіваючись на гарну святкову торгівлю і зварили біля 9 тис. т сичужних сирів і сирних продуктів. Ну а в цілому за рік виробництво такої продукції скоротилося на 11%, до 111 тис. т», — додали в «Інфагро».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *