Українські молочні продукти поїдуть до Лівії

Компетентні органи України та Лівії узгодили двосторонню форму ветеринарного сертифіката на експорт молока і молочних продуктів з України до Лівії. Таким чином, для українських виробників молока і молочних продуктів відкрито новий експортний ринок.

Про це йдеться в повідомленні Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, на сайті якої можна ознайомитися з формою сертифіката (в розділі «Міжнародне співробітництво», в рубриці «Сертифікати на експорт з України»).

«Менше двох тижнів тому в Госпродпотребслужбе відбулася дуже продуктивна зустріч з Повіреним у справах держави Лівія в Україні – паном Бенисса Аделем, а вже сьогодні маємо дуже добру новину для українських виробників молока і молочної продукції про відкриття експортного ринку», – розповіла голова Госпродпотребслужби Владислава Магалецька .

Раніше обидві країни погодили форми міжнародних ветеринарних сертифікатів для експорту з України до Лівії великої рогатої худоби, м’яса птиці і продуктів з нього. Також сьогодні розглядається можливість експорту з України до Лівії соняшникової олії, зерновий і плодово-ягідної продукції, зазначили у відомстві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *