Українські курортні готелі показали майже 100% завантаження в новорічний період

Українські курортні готелі показали майже 100% -ве завантаження в новорічний період, при цьому показник дещо знизився під час січневого локдауна.

“Починаючи з 25 грудня 2020 року, щоденна завантаження готелів коливалася від 75% до 100%. Для Буковеля сезон видався успішним. Святкові дати були завантажені на 97%”, – сказав агентству “Інтерфакс-Україна” засновник мережі готелів Ribas Hotels Group Артур Лупашко .

За його словами, середній тариф (ADR) в святковий період склав 5,5-6 тис. Грн.

Лупашко зазначив, що з початком локдауна потік туристів практично не скоротився. Проте, на ринку спостерігався ціновий демпінг – готелі знижували ціни на випадок скорочення туристичного потоку під час січневих карантинних обмежень.

У той же час в Reikartz Hotel Group відзначили значний приріст в завантаженні готелів як в новорічний період, так і на Різдво. При цьому близько третини замовлень припали на другу половину грудня, тоді як традиційно бронювання на зимові свята відбуваються у вересні-листопаді.

“На початку грудня гостей стурбувала інформація про ймовірне введення локдауна з 25 числа, але офіційне спростування цієї інформації відразу стимулювало зростання бронювань по всіх курортних напрямках. Зменшення мобільності населення показує, що переважна кількість гостей приймає рішення про поїздку за кілька днів до початку, тоді як в період до пандемії такі рішення приймалися за кілька місяців “, – повідомила агентству керівник відділу по роботі з курортними готелями Reikartz Hotel Group Кристина Кагуй.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *