Українські крафтового виробники солодощів можуть отримати підтримку від США

Програма USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) оголосила конкурс концепцій субгрантових проектів для реалізації проектів, розроблених на збільшення обсягів виробництва та продажу кондитерської продукції, перш за все локального виробництва.

Про це повідомляє Prostir.ua.

Відзначається, що програма «АГРО» має успішний досвід підтримки ланцюжків доданої вартості в м’ясо-молочному, плодоовочевому і ягідному секторах сільського господарства і планує розширити сферу діяльності, включивши до переліку нового обговорення – «Кондитерські вироби та окремі продукти харчування».

Учасниками субгрантовой програми можуть стати мікро-, малі та середні виробники продукції / постачальники інгредієнтів, які готові соінвестіровать в дану діяльність не менше 50% загального бюджету проекту, передбаченого на здійснення діяльності в рамках проекту.

Учасниками конкурсу можуть стати виробники таких продуктів:

– цукрові вироби (зефір, пастила, халва та ін.), Карамель;

– хліб і кондитерські вироби з борошна (випічка, торти, тістечка, бісквіти, печиво);

– джеми (варення, повидло, мармелад, конфітюр), фруктове желе, пюре;

– морозиво (заморожені сирки, фруктовий сорбет, йогурти);

– мюслі / гранола з сухофруктами;

– сушені / морожені плодоовочеві напівфабрикати;

– напої (фруктові та овочеві соки, квас, сидр);

– інша продукція і інгредієнти для кондитерського виробництва (цукати, солодощі / снеки без цукру (натуральні фруктові цукерки, фруктові чіпси, спеції, фруктово-ягідні чаї).

Концепції від виробників приймаються не пізніше 2 листопада 2020 г. Після цього програма «АГРО» буде продовжувати приймати концепції субгрантових проектів до 18:00 за місцевим часом 17 лютого 2021 року або до моменту вичерпання коштів.

Більше деталей про конкурс дивіться за посиланням. Amendment # 1 to APS-01_AGRO_FINAL

Для довідки: Програма USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) – це п’ятирічна програма (2019-2024 рр.), Яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку та реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.».

Метою програми «АГРО» є прискорення економічного розвитку сільських громад України, які потребують найбільшої підтримки, шляхом поліпшення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних і прибуткових мікро-, малих і середніх сільгосппідприємств (ММСП), які будуть успішно інтегруватися в конкурентні українські та міжнародні ринки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *