Українські дискові борони продовжують завойовувати канадський ринок

Попит на дискові борони «ДУКАТ» від LOZOVA MACHINERY постійно зростає і від сезону до сезону стає все більше.

Про це повідомляють представники офіційного дистриб’ютора LOZOVA MACHINERY в Канаді – компанії Higginson Farm Equipment.

У компанії відзначають, що в першу чергу така популярність обумовлена ​​високою якістю збірки знарядь і відмінними результатами обробки грунту, що в поєднанні з високою швидкістю роботи і не обслуговуються вузлами, забезпечило стійкий попит.

Аграрії також вражені здатністю «ДУКАТ» працювати в будь-яких польових умовах, вільно долати пересушені грунту, однаково добре справлятися з кам’янистим і в’язким грунтом, а також з великою кількістю органічних залишків.

Канадські фермери із задоволенням діляться позитивним досвідом використання «Дукат», називаючи їх елітною технікою.

«Ми були приємно вражені результатами обробки грунту нашого нового« ДУКАТ »шириною захвату 5 метрів, він легко йшов по глинистому ґрунті, точно витримуючи потрібну нам глибину. І, що важливо, так це відмінна сервісна підтримка », – відзначили власники Prouline Farms з Камберленда в Онтаріо Івон і Гай Пру.

Зупинили свій вибір на «Дукат» власники FERME HEYLIGEN INC з Нотр-Дам-де-Станбрідж в провінції Квебек Тімоті і Марсель Хайлігени. Їх привабила міцність і простота конструкції, наявність граматичних необслуговуваних підшипників HARP-AGRO, значно знижують потребу в технічному обслуговуванні, а також вартість, яка набагато нижче брендових аналогів.

«Було приємно побачити ступінь стерньових обробки і глибину посівного ложа всього за один прохід. За один день «Дукат» ми обробили велику площу, більше, ніж зазвичай, це суттєво заощадило час і паливо. Через сезон роботи з цією машиною ми так і не зіткнулися ні зі зниженням якості обробки грунту, ні з заміною деталей », – діляться фермери.
Холодний клімат, велика кількість опадів і пізній початок агарного сезону зовсім не перешкода для «ДУКАТ». Завдяки ряду цікавих і оригінальних конструкторських рішень агрегати успішно застосовуються канадськими аграріями як в класичному, так і органічному землеробстві.

Функціональні і продуктивні знаряддя мають різноманітну комплектацію і можуть оснащуватися будь-яким з п’яти видів змінних ковзанок. А з цього року машину можна забезпечити додатковим модулем для внесення гранульованих добрив, а також використовувати для підсіву, наприклад, сидератів, за один прохід з основною обробкою.

Як підкреслюють засновники Starhill Farms (Ванклік Хілл, Онтаріо) Тревор і Аллен Каннінгем, «ДУКАТ-8» став відмінним доповненням до їх парку висококласної техніки.

«Цей агрегат швидко і ефективно обробляє наші сільськогосподарські угіддя в парі з CASE Magnum 245».

Задоволений своїм «Дукат» і фермер з Ванклік Хілл в Онтаріо Аллан Сімпсон, який першим купив «ДУКАТ-6» в цьому районі.

«За допомогою цієї техніки я обробляв великі площі всіх типів і дуже задоволений результатами».

Для аграрія Ouimet Farms Adventure (Ванклік Хілл, Онтаріо) Андре Уімета, важливо, що «ДУКАТ» безперешкодно справляється з пожнивними залишками і залишає рівне посівне ложе з оптимальною структурою грунту. Андре дуже добре відгукується про техніку LOZOVA MACHINERY і рекомендує марку своїм колега.

«Мій« ДУКАТ-4 »прекрасна машина по відмінною ціною і з чудовим сервісом! Я вкрай задоволений тим, як агрегат швидко справляється з великою кількістю стебел кукурудзи ».

LOZOVA MACHINERY розвіяли всі міфи і стереотипи та в черговий раз довели, що українська техніка може бути затребуваною, якісної, надійної і впізнаваною не тільки у себе на батьківщині, а й за кордоном.

«Ми горді тим, що нас вибирають, нам довіряють і на нас розраховують фермери такого великого і різноманітного ринку як Канада, одного з найбільших в світі експортерів продовольчої продукції. І я особливо радий відзначити, що LOZOVA MACHINERY сьогодні на рівних конкурує з провідними світовими виробниками сільгосптехніки на міжнародній арені », – підкреслив президент LOZOVA MACHINERY Роман Гіршфельд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *