Українське вино отримало два золота на престижному конкурсі в Канаді

Виноробня GRAEVO єдина з українських виробників взяла участь в одному з найпрестижніших винних конкурсів у світі — Sélections Mondiales des Vins Canada — і отримала три нагороди: два золоті та приз журі.

Серед більш ніж 1900 зразків вина з 32 країн судді відзначили оранж Terracotta 2016 (Prix du Jury, Best of Show та золото, 90/100 балів) та витримане червоне вино “Сапераві Сандотрен 2019” (золото, 9 ).

Terracotta 2016 – перше в лінійці GRAEVO помаранчеве вино, виготовлене з винограду сорту Цитронний Магарача. “Теракота” зроблена за традиційною кахетинською технологією. Наголошується, що це вино дозрівало п’ять років.

“Сапераві Сандотрен 2019” – червоне витримане дев’ять місяців у дубовій бочці вино, зроблене з винограду сорту Сапераві.

GRAEVO – виробник вина із Запоріжжя. Виноробня існує з 2014 року, в її асортименті до 20 вин, серед яких представлені сорти Рислінг, Цитронний Магарача, Шардоне, Сапераві, Мерло та Каберне. Виноград збирається виключно на території України, а саме у Херсонській області.

Sélections Mondiales des Vins Canada – найбільший винний конкурс у Північній Америці, який підтримує Міжнародна організація виноградарства та виноробства (OIV) та Всесвітня федерація великих міжнародних конкурсів вина та спиртних напоїв (VINOFED).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *