Українське морозиво успішно пройшло перевірку якості

Провідні вітчизняні підприємства, члени Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» (АУПМ і ЗП), п’ятий рік поспіль провели добровільне тестування їх морозива і напівфабрикатів в рамках програми контролю якості харчових продуктів.

За цей час в лабораторіях «Укрметртестстандарт» і «Київоблстандартметрологія» було досліджено понад 70 зразків морозива і близько 40 зразків заморожених напівфабрикатів, йдеться в повідомленні асоціації.

«В рамках останнього тестування в торгових мережах були відібрані наступні зразки продукції: морозиво« Крем-пломбір »у вафельному стаканчику (АТ« Житомирський маслозавод »), морозиво пломбір 12% жиру з наповнювачем полуничним у вафельному стаканчику (ТОВ« Хладопром »), морозиво пломбір «Стакан Велетень» у вафельному стаканчику з кондитерською глазур’ю (ТОВ «Ласунка»), морозиво «100% морозиво» (АТ «Житомирський маслозавод»), морозиво «Super puper» з комбінованим складом сировини з какао в вафельному стаканчику (ТОВ «Ласунка »), морозиво з комбінованим складом сировини з наповнювачем« Згущене молоко »ТМ« Розумний Вибір »(ПГО АПВТ« Фірма «Ласка»), морозиво з комбінованим складом сировини з вишневим наповнювачем ТМ «Розумний Вибір» (ПГО АПВТ «Фірма« Ласка » ) і морозиво 12% жирності фісташкове «Морозко» (ТОВ «Хладопром») », – відзначають експерти.

На цей раз фірма «Ласка» була представлена ​​в тестуванні також замороженими напівфабрикатами – пельменями «Манюня» з м’ясом індички і кролика.

«Традиційно відібрані зразки передали для досліджень в ДП« Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів ». Щоб отримати цілісну та об’єктивну картину даних якості, продукцію перевіряли за фізико-хімічними, органолептичними, мікробіологічними та молекулярно-генетичними показниками.

Результати цьогорічного тестування, як і в попередні рази, порадували, адже фахівці центру знову дали висновок про те, що всі протестовані зразки повністю відповідають нормам і вимогам відповідних ДСТУ », – підсумували в асоціації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *