Українське молоко б’є цінові рекорди

Закупівельні ціни на молоко в Україні продовжують впевнено зростати. Після переглядів в перших числах жовтня, ціни продовжують рости і в середині місяця.

Про це йдеться в повідомленні «Інфагро».

«Баланс поки підтверджує цінову динаміку – пропозиція сировини знижується, вільного молока стає менше. Навіть сезонна зупинка сушок не впливає на ситуацію, оператори без проблем перепродують свою сировинну базу сироварів і цельномолочнікам, тому спотові позиції також дорожчають », – відзначають аналітики.

Вартість сирого молока сільгосппідприємств б’є нові рекорди. Ціни молока, виробленого в господарствах населення, також наближаються до максимальних рівнях минулого сезону, уточнюють фахівці.

В середині жовтня вартісний діапазон сирого молока ферм становить 10-11,5 грн / кг, Населенческій товар переважно оцінюється в районі 6-6,5 грн / кг без ПДВ.

«На вторинному ринку молоко сировину також швидко зростає в ціні. За спотова молоко оператори не соромляться просити 11 грн / кг і вище, при цьому навіть незалежно від його якості. Така ситуація ще раз підтверджує високий попит на сировину », – додають експерти.

Компанії продовжують захищати свої сировинні зони, при цьому економіка переробки вже починає «тріщати по швах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *