Українська сироварня планує вийти на ринок Грузії

ТОВ «Гурман-2017», керівником якого є Іяша Варшанідзе, планує виробляти сири для поставок до Грузії.

За 8-годинну зміну підприємство переробляє 2,5-3 т молока, яке купує у жителів навколишніх сіл, отримуючи 250 кг готової продукції, повідомляє Agronews.

«Сподіваємося, що незабаром головним постачальником високоякісної молочної продукції буде одне з фермерських господарств« Межирічка ». Тоді ми зможемо істотно наростити свої виробничі потужності, переробляючи більше молока, даючи на гора, відповідно, і більше смачної продукції », – розповів начальник цеху Олександр Саранідзе.

Молочну продукцію «Гурман-2017» купують місцеві жителі, радомишляне. У райцентрі відкрили фірмовий магазин. Невеликими партіями сири, які фасують в невеликі картонні ящики поставляють в грузинські ресторани столиці.

«Сир виготовляємо по добре перевіреним і старовинним грузинськими рецептами, працюємо без штучних добавок, розпушувачів, емульгаторів і барвників. Спочатку молоко фільтруємо, потім – сепаріруем, робимо закваску при 95-градусній температурі, витримуємо 1,5-2 години і починаємо віджимання сироватки і пресування головок сиру та іншої продукції. Масло відправляли на аналізи в Житомир. Лабораторні дослідження підтвердили, що воно – досить високої жирності і без домішок », – ділиться секретами фахівець.

Мале підприємство працює без відходів, сироватку в купують місцеві жителі і для використання на свінокомлексе.

«Плекаємо надію, що з літа налагодимо експорт своєї продукції в Грузію. Незабаром до нас приїдуть звідти експерти, щоб детально вивчити умови виробництва, обсяги, взяти аналізи і т.д. », – розповідають на сироварні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *