Українська молочка вийшла на п’ятий з початку року іноземний ринок

Українські виробники молока і молочних продуктів отримали можливість експортувати свою продукцію в ще одну країну – держава Кувейт.

Відповідний ветеринарний сертифікат узгоджений компетентними органами обох країн, йдеться в повідомленні Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

«Регіон Затоки, зокрема Кувейт, цікавить багатьох українських виробників харчових продуктів. Я радий повідомити, що сьогодні ми створили для них додаткові можливості заробляти на цьому ринку завдяки спільній роботі МЗС і Госпродпотребслужби. У довгостроковій перспективі це також посилить позиції України як постачальника аграрної та харчової продукції в Кувейт », – заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

У свою чергу глава Госпродпотребслужби Владислава Магалецька зазначила, що робота по відкриттю нових експортних ринків є надважливим, адже збільшення українського експорту – це запорука економічного зростання держави.

Як наголошується в повідомленні, для українських виробників молока і молочних продуктів це вже п’ятий відкритий експортний ринок з початку 2021 року – раніше були відкриті ринки Лівану, Японії, Аргентини та Лівії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *