Українська компанія залучила $ 13 млн інвестицій на виробництво своїх телевізорів

Документ передбачає цілий ряд інноваційних проектів, спрямованих на розвиток продуктів під торговою маркою KIVI протягом наступних 5 років

Один з лідерів українського та СНД ринку, розробник і виробник телевізорів KIVI підписав угоду про стратегічне партнерство і глибокої інтеграції з другим за величиною в світі виробником електроніки компанією МТС (Китай, Шенчжень).

Зокрема, китайці інвестують $ 13 млн, повідомляє прес-служба української компанії. Зазначено, що документ передбачає цілий ряд інноваційних проектів, спрямованих на розвиток продуктів під торговою маркою KIVI протягом наступних 5 років.

Відомо, що вже в 2021 році в рамках підписаної угоди китайський виробничий гігант інвестує понад $ 13 млн тільки в розвиток нової лінійки смарт телевізорів KIVI 2021. Зокрема, інвестиції будуть спрямовані на розробку нових апаратних і програмних рішень для істотного зростання продуктивності і реалізації ряду інноваційних технологій , нових дизайнерських рішень, а також поліпшення якості зображення і звуку.

“Ми кілька років придивлялися до бренду KIVI і його команді. Нас зацікавили їх щорічна динаміка зростання, успішна експансія на європейські та азіатські ринки, а також дуже професійний підхід до розвитку продукту і ведення бізнесу. Тому наша компанія прийняла рішення більш сфокусовані взаємодіяти з KIVI, поділитися з ними своєю експертизою і ресурсами. Такий сильний мікс вихідних факторів дає нам повну впевненість в успішності нашого спільного проекту “, – заявив президент МТС Форест Оу.

У свою чергу керівництво KIVI розраховує, що глибока взаємодія з таким світовим гігантом як МТС дасть дуже потужний імпульс бізнесу компанії, виведе його на абсолютно новий виток розвитку і дозволить запропонувати клієнтам найкращий продукт, що перевершує всі їх очікування.

Як відомо, KIVI – міжнародна компанія, яка спеціалізується виключно на розробці і виробництві смарт-телевізорів і тв-сервісів. Продукція під однойменним брендом реалізується на європейських і азіатських ринках, а тв-сервіс KIVI TV доступний на всіх телевізорах з системою Android® в Україні. Офіси компанії розташовані в 6 країнах, загальна кількість співробітників – більше 200 чоловік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *