Українська компанія-розробник “розумного” сервісу ціноутворення залучила $1,5 млн.

Українська компанія Competera, яка розробляє сервіс для ціноутворення на основі штучного інтелекту, 25 жовтня залучила в рамках late-seed-раунду інвестицій на 1,5 млн. доларів. Про це повідомляє AIN.ua з посиланням на саму компанію.

Кошти залучені від фонду Flyer One Ventures, а також Кірата Ананда – керівника стратегії ціноутворення американської мережі супермаркетів Walmart та за сумісництвом нового стратегічного консультанта Competera.

“Competera — це рішення, яке може підвищити ефективність роздрібної торгівлі та зробити ціни більш оптимальними як для покупців, так і для продавців. Тому ми раді підтримати компанію, чиї технології змінюють індустрію на світовому рівні і так впливають на всю галузь”, — відзначив генеральний партнер у Flyer One Ventures Віталій Лаптенок.

Детальні умови фінансування Competera не розкриває, але зазначає, що до кінця 2022 очікують отримати оцінку в 100 млн доларів. Залучені кошти компанія має намір витратити на вихід на ринок США та прискорення свого розвитку.

Хмарна платформа Competera допомагає встановлювати та підтримувати оптимальні ціни у торгових мережах. Для цього аналізується сприйняття бренду, індивідуальні бізнес-правила рітейлера, структура попиту, взаємний вплив товарів та понад 20 інших факторів.

Компанія розпочала роботу у 2014 році, її засновниками є Олександр Галкін та Олександр Сазонов. Спочатку команда працювала над інструментом для моніторингу конкурентних даних, але за минулі сім років проект виріс у продуктову сім’ю, що включає моніторинг даних та два комплексні рішення щодо ціноутворення. За даними Competera, на сьогодні вона має в клієнтах понад 100 рітейлерів по всьому світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *