Українська компанія – лідер серед європейських постачальників яблука в Малайзію

Компанія «АУСП Фрут» другий рік поспіль зайняла на ринку Малайзії лідируючі позиції серед компаній-постачальників яблук з Європи.

Про це розповів керівник компанії «АУСП Фрут» Володимир Гуржій в коментарі EastFruit.

Він зазначив, що компанія відійшла від конкурування у продажу в країни Південно-Східної Азії найбільш простого з маркетингової точки зору сорти яблука «Роял Гала» і протестувала продажу інших сортів.

«Деякі з них доводилося продавати вперше на ці ринки. Наприклад, такий сорт як «Ред Джонарінц» ми продавали в Малайзію і це було дуже не просто на рівні маркетингу. Проте, ми реалізували певний обсяг яблука даного сорту на ринку цієї країни », – зазначив Володимир Гуржій.

Він також повідомив, що найбільш популярним сортом яблука на ринках країн Південно-Східної Азії є «Фуджі» з забарвленням більше 60% червоним кольором.

Також, за словами Володимира Гуржія, на якомусь етапі стало зрозуміло, що на цьому ринку неможливо не продавати сорт «Роял Гала», адже інші сорти тут продаються в значно менших обсягах.

«І тому, якщо ти не продаєш сорт« Роял Гала », то ти не можеш бути успішним на ринках країн регіону. Втім протягом останніх років ми збудували таку серйозну маркетингову політику, що ми змогли задовольнити вимоги наших покупців. Все це було не про точках зростання для компанії, а стосувалося утримання лояльності наших клієнтів на цьому ринку », – зазначив Володимир Гуржій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *