Українська компанія допомагає будувати найсучасніший МЕЗ в Причорномор’ї

Найсучасніший в Чорноморському регіоні завод по переробці насіння соняшнику і виробництва олії буде запущений в експлуатацію до кінця вересня 2021 р

Про це йдеться в повідомленні KMZ Industries і Variant Agro Build, яка поставила обладнання на підприємство.

Як зазначається, інвестиційний проект на суму понад $ 30 млн був запущений в лютому минулого року компанією Trans-Oil Group і є одним з найбільш значних для Молдови за останні роки.

«Новий завод буде відповідати всім європейським стандартам якості і екологічності і займатися виробництвом соняшникової очищеного масла, гранульованого макухи і лушпиння, які планують продавати, в тому числі і на місцевому ринку, а також золи від спалювання лушпиння, яка користується великим попитом у аграріїв для поліпшення PH грунту і компенсації нестачі мінералів », – йдеться в повідомленні.

Виробнича потужність заводу складе більше 700 тонн насіння соняшнику на добу і 210 тис. Т на рік.

Як зазначається, зберігання макухи буде забезпечуватися розробленими KMZ Industries унікальними силосами «термосного» типу зі спеціальним утепленням і обшивкою. На підприємство було поставлено 6 спеціально розроблених силосів діаметром 11 метрів сумарної місткістю 12330 м3.

«Ці ємності мають унікальну конструкцію зі спеціальним утепленням і обшивкою (так званий термосних тип силосів), що дозволить повністю зберігати якість продукції, – розповідає керівник відділу продуктового маркетингу, який є і керівником цього проекту з боку KMZ Industries Олександр Ткаченко, – Крім того, ці спеціально розроблені утеплені силоси відповідають підвищеним вимогам до роботи в сейсмічно активної зони і, до того ж, в умовах великих промислових навантажень ».

Також всі силоси виробництва KMZ Industries, які будуть поставлені на МПЗ:

– обладнані сухотруб системи пожежогасіння, враховуючи особливості роботи олієпресового підприємства.

– забезпечені радарними датчиками контролю рівня зерна, які дозволять в режимі онлайн здійснювати постійний контроль рівня продукту в ємності.

– міцна і довговічна дах силосу з інноваційним покриттям «цинк + магній» буде забезпечувати тривалий захист від зносу, високу в 7 разів корозійну стійкість в порівнянні з оцинкованої сталлю і екологічну безпеку.

Зведення обладнання виробництва KMZ Industries здійснюється силами власної монтажної служби. Зараз на об’єкті триває монтаж «утеплених» силосів: необхідну «висоту» набрав вже третій силос – в даний момент наші фахівці утеплюють і обшивають його і слідом відразу ж приступають до зведення четвертого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *