Українська “дочка” Ощадбанку Росії змінила назву на МР Банк

Українська “дочка” Ощадбанку Росії змінила назву на АТ “МР Банк” (АТ “Міжнародний резервний банк”), свідчить Єдиний держреєстр юридичних осіб та фізосіб-підприємців.

Згідно з Opendatabot, зміна назви відбулася 10 грудня.

Як повідомлялося, Ощадбанк Росії ухвалив змінити назву дочірнього АТ “Сбербанк” (Київ) на АТ “МР Банк”, про що свідчить рішення Ощадбанку Росії від 27 вересня, оприлюднене на його сайті. Відповідно до нього, акціонер також уповноважив правління банку самостійно приймати рішення щодо порядку та умов використання нових знаків для товарів та послуг (ТМ).

Раніше з посиланням на матеріали Українського патентного відомства повідомлялося, що Ощадбанк ще у 2018-2019 роках. подав до “Укрпатенту” заявки на реєстрацію назв “Міжнародний резервний банк” (МРБ) українською, російською та англійською мовами, а також пов’язані з цим торгові знаки.

Верховний суд України у серпні 2021 року підтримав позицію державного Ощадбанку (Київ) та заборонив українській “дочці” найбільшого російського банку використовувати торгову марку “Сбербанк” в Україні.

Ощадбанк (раніше – дочірній банк Ощадбанку Росії, раніше – банк ” НРБ ” ) заснований 2001 року. Його єдиним власником є ​​Ощадбанк Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *