Україна збільшила виробництво свинини на 8% за 7 місяців 2021 р

За підсумком січня-липня 2021 р м’ясопереробні підприємства в Україні виробили 185,3 тис. Т свинини, що на 8% більше, ніж за відповідний період минулого року.

Про це повідомляє прес-служба «Асоціації Свинарі України» (АСУ) з посиланням на Держстат України.

Відзначається, що за 7 місяців випуск охолодженої, мороженої свинини, а також копчених і солоних виробів з неї збільшився на 8,2% або 14 тис. Т.

Згідно з повідомленням, основу такого позитивного зміни «заклав» приріст виробництва охолодженої свинини на 6% через переважної питомої ваги такої продукції в структурі переробки.

Крім того, додаткову підтримку забезпечила і активніше на 43% ніж у минулому році заморозка свинини. Хоча і має незначну частку в структурі переробки, делікатесна група – солона, сушена чи копчена свинина – також «додала» 8,4% в порівнянні з даним періодом минулого року.

«Завдяки цьому і більш повільним темпами нарощування промислового виробництва охолодженого і мороженого м’яса, субпродуктів і жиру (+ 5,4%), питома вага свинини в цій структурі виріс з 18,6% в січні-липні 2020 р до 19,5% за аналогічний період цього року », – коментують аналітики АСУ.

За словами експертів, сукупний випуск м’яса, субпродуктів і жиру за результатами січня-липня 2021 р склав 950 тис. Т, що на 2,75% перевищує доробок м’ясопереробної галузі за аналогічний період минулого року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *