Україна закупила за кордоном на 20% менше свинини

Імпорт свинини в Україну в червні 2020 році декілька знизився – на внутрішній ринок надійшло 2,6 тис. Т свинини сукупною вартістю $ 5,57 млн, це майже на 20% менше, ніж місяцем раніше.

Про це, з посиланням на митну статистику, повідомляє Асоціація свинарів України.

«Зовнішнє пропозицію м’яса свиней в перший місяць літа зменшилася на 19,8%, аналогічно скоротилися і витрати на закупівлю такого сировини», – уточнюють аналітики.

Так, більш енергечная імпортна активність протягом останніх двох місяців скоротила розрив між нинішніми надходженнями свинини з-за кордону і підсумками аналогічного періоду 2019 го.

«Однак, обсяги свинини імпортного походження в першій половині 2020 року на внутрішньому ринку менше на 16% або 1,8 тис. Т в порівнянні з першим півріччям 2019 р Таке відхилення можна порівняти із середньомісячним імпортом свинини минулого року. Крім цього, фактором, який вплине на імпортну активність в подальшому, буде невизначеність щодо змін валютних курсів. З огляду на це, можна очікувати, що імпорт свинини в другому півріччі не перевищить торішній показник », – прогнозують експерти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *