Україна зайняла передостаннє місце в світовому рейтингу автовиробників

Україна, автопром якої завантажений менш ніж на 2% від його виробничих можливостей, в світовому рейтингу автовиробників зайняла передостаннє, 44-е, місце з результатом 6254 легкових авто, випередивши лише Азербайджан (2360 автомобілів). Про це повідомили в прес-службі асоціації “Укравтопром”.

За даними Всесвітньої організації автовиробників, в 2019 році глобальний випуск легкових автомобілів впав на 6,4%.

Майже третина випущених в минулому році автомобілів була проведена в Китаї. Незважаючи на дев’ятивідсоткове падіння виробництва легкових автомобілів в Піднебесній, автопром КНР впевнено зберігає за собою титул найбільшого на планеті.

Другий результат показав автопром Японії, який відносно 2018 року впав всього на 0,4%.

Німецькі автовиробники показали третій результат в світовому рейтингу. Від свого показника попереднього року автопром Німеччини відстав на 9%.

На 10% знизивши обсяги виробництва, на четвертому місці змогла втриматися Індія, практично впритул наблизившись до результату корейського автопрому.

У свою чергу, Південна Корея зменшила оберти всього на 1,3% і зберегла п’яту позицію.

Так, на шостому місці залишилися США – (-9,8%), сьоме місце у автопрому Бразилії, який виріс на 2,5%, на восьмому місці Іспанія (-1%) і на дев’ятому Франція з результатом, на 5,5 % меншим від попереднього року.

Замикає десятку найбільших виробників легкових автомобілів за підсумками 2019 року – автопром Російської Федерації (-2,6% до 2018 року).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *