Україна з початку року купила імпортної гречки на $ 4,6 млн

Імпорт гречки за перший квартал 2020 р досяг 115 млн грн, в 6,5 рази більше, ніж за аналогічний період 2019 року.

Про це йдеться в повідомленні Державної митної служби на сторінці в Facebook.

«Гречки в першому кварталі 2020 року Україна імпортувала на 115 млн грн ($ 4,6 млн), а це в 6,5 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому експорт гречки істотно зменшився, з чого можна зробити висновок, що її вистачить на всіх », – йдеться в повідомленні.

Також наголошується, Держмитслужба оновила інтерактивний портал по імпортно-експортних операціях і на минулому тижні відкрила статистичні дані по товарообігу з Україною до 4-го знака Українського класифікатора зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД).

«Відтепер імпорт або експорт конкретного товару буде легко відстежити. На оновленому порталі тепер можна також аналізувати дані за 2017 рік – 1 квартал 2020 року: імпорт, експорт, сальдо, оподатковуваний імпорт, надходження від митниці, податкове навантаження на одиницю обраної валюти і т. П., Досліджувати дані в гривні і доларах.

Найближчим часом будуть додані кількісні показники, такі як вага, довжина, обсяг тощо. На прикладі гречки: її імпорт можна буде відстежувати ще й в кілограмах / тоннах », – додала Держмитслужба.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *