Україна ввела обмеження на ввезення в країну свинини з Німеччини

Головний державний ветеринарний інспектор України з 10 вересня 2020 року ввів обмеження на ввезення в Україну з Федеративної Республіки Німеччина сприйнятливих до АЧС тварин, генетичного матеріалу і продуктів від них (за винятком продуктів, що пройшли необхідну обробку відповідно до вимог українського законодавства).

Про це повідомляє прес-центр Державної служби з питань безпеки харчових продуктів в захисті споживачів.

“Згідно з офіційною інформацією Європейського Союзу (через систему нотифікації хвороб тварин – ADNS) 10 вересня 2020 року на території Федеративної Республіки Німеччина (земля Бранденбург, Spree-Neisse) був зареєстрований випадок захворювання на африканську чуму свиней (АЧС) серед диких свиней. Це перший підтверджений випадок АЧС на території Німеччини “, – йдеться в повідомленні.

При цьому в Госпродпотребслужбе відзначають, що рішення про обмеження прийнято, враховуючи рекомендації Кодексу здоров’я наземних тварин Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (OIE) та законодавства України, з метою запобігання занесення на територію України збудника зазначеної хвороби.

“Просимо врахувати зазначену інформацію підприємствами і господарствами, які планують здійснення імпорту живих свиней і продукції з них з Німеччини в Україну”, – підсумували у відомстві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *