Україна впровадила близько 80% норм ЄС про безпеку продуктів

Досягнутий хороший прогрес по оцінці готовності України до обговорення Угоди про оцінку відповідності та прийнятності промислової продукції. Угода ACAА значно полегшить доступ українських товарів на ринок ЄС.

Про це заявив виконавчий віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс на Міжнародній конференції з питань реформ в Україні, яка проходить у Вільнюсі (Литва), повідомляє власний кореспондент УКРІНФОРМу.

За його словами, ще є над чим працювати перед початком переговорів, але Україна «вже доклала багато зусиль для відповідності європейським стандартам і положенням».

Віце-президент Єврокомісії також зазначив, що Україна знаходиться на шляху до приєднання до Конвенції про процедуру загального транзиту.

«Як тільки це буде зроблено, ця полегшена процедура і менший час очікування на митниці допоможе безпосередньо компаніям і клієнтам як в ЄС, так і в Україні», – акцентував Валдіс Домбровскіс.

Чиновник також звернув увагу, що Україна запровадила близько 80% законодавства ЄС про безпеку харчових продуктів і 45% законодавства про тварин, в сфері охорони здоров’я і добробуту.

«Це дуже хороші новини, і це відкриває шлях до прогресу в аграрній сфері», – підкреслив віце-президент Єврокомісії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *