Україна включилася в забезпечення продбезпеки Саудівської Аравії

Державне агентство по закупкам зерна Саудівської Аравії Saudi Grains Organizaion (SAGO) справило першу закупівлю 60 тис. Т української пшениці у компанії SALIC.

Так, українська пшениця із вмістом протеїну 11-12% була закуплена з поставкою у вересні поточного року за ціною $ 248 за тонну, пише Reuters.

Крім того, SAGO повідомила, що планує закупити 355 тис. Т пшениці з метою створення резервів в умовах збою ланцюжків поставок через пандемію коронавируса.

Уточнюється, що найбільший в світі експортер нафти довгий час закликав своїх приватних інвесторів вкладати гроші в сільськогосподарські інвестиції за кордоном, щоб підтримати продовольчу безпеку країни.

Саудівська Аравія зазвичай імпортує пшеницю зі Сполучених Штатів, Південної Америки, Австралії та Європи. Агентство раніше в квітні закупило пшеницю в Росії.

Для довідки: SALIC UK в листопаді 2018 р придбала «Мрія Агрохолдинг». За неофіційними даними угода обійшлася компанії в $ 242 млн. У червні «дочка» SALIC UK – CFG і «Мрія Агрохолдинг» завершили процес об’єднання. Оновлена ​​компанія працює під брендом «Континентал Фармерз Груп» і обробляє 195 тис. Га в п’яти областях Західної України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *