Україна веде переговори про збільшення поставок м’яса в Грузію

Державна служба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів працює над розширенням двосторонніх торгових відносин і посиленням співпраці з Грузією.

Про це йдеться в повідомленні відомства щодо робочого візиту в Грузіцю голови Госпродпотребслужби Владислави Магалецький.

«У центрі моєї уваги в ході візиту – переговори щодо збільшення українського експорту м’яса та продуктів тваринництва в Грузію», – розповіла вона.

Як зазначалося, Україна і Грузія мають постійні партнерські відносини. За даними Держстату України, в 2020 році обсяги торгівлі товарами та послугами між країнами становили $ 570,9 млн. У січні-березні 2021 року обсяги торгівлі товарами та послугами становили $ 147,9 млн, збільшившись в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 4, 1%.

«Тобто, після падіння обсягів торгівлі, викликаного пандемією COVID-19, сьогодні знову спостерігається зростання», – зазначають у відомстві.

Серед продуктів харчування в структурі експорту до Грузії в січні-квітні 2021 р домінували молоко і молочні продукти, яйця птиці, натуральний мед, готові продукти з зерна. Крім того, відбулося зростання експорту жирів та олії тваринного і рослинного походження, а також какао і продуктів з нього, уточнили в Госпродворебслужбе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *