Україна та Йорданія погодили форму сертифікату на експорт українського молока та молочних продуктів

Компетентні органи України та Йорданії погодили форму сертифікату на експорт з України молока та молочних продуктів, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

“Цього тижня ми відкрили ще один ринок – експорт української молочки до Йорданії. Компетентні органи двох держав погодили форму сертифікату на експорт з України молока та молочних продуктів. Конкретний результат сумлінної роботи дипломатів та спеціалістів Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів “, – сказав Кулеба на онлайн-брифінгу у четвер.

Він наголосив, що українські молочні продукти дуже якісні і тому мають великий попит за кордоном. За словами Кулеби, це вже третій сертифікат, узгоджений між Україною та Йорданією цього року.

“МЗС продовжує системно відкривати нові іноземні ринки для українських експортерів спільно з Державною службою України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів. Кожен новий відкритий ринок – це додаткові можливості для українських компаній, зміцнення нашої національної валюти, приплив іноземної валюти в Україну, нові робітники місця, податки до бюджету, найкращі зарплати для наших громадян”, – розповів він.

Глава МЗС наголосив, що від експансії українських товарів за кордон виграють не лише компанії-експортери, а кожен громадянин України, залучений до економічної активності.