Україна просуває продукцію тваринництва в Південну Африку

Державна служба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів має намір просувати продукцію тваринництва на ринок країн Південної Африки.

Про це йшла мова в ході візиту глави Госпродпотребслужби Владислави Магалецький в Південно-Африканську Республіку, йдеться в повідомленні відомства.

«Однією з цілей нашої поїздки є інтенсифікація процесу відкриття ринків для українських експортерів м’яса, яєць, колагенових оболонок і продуктів з птиці. Зі свого боку ПАР пропонує нам свою продукцію тваринництва, серед яких є навіть екзотичне для України м’ясо крокодила », – розповіла Магалецька.

В рамках візиту було проведено круглий стіл з головами африканських місій, акредитованих в ПАР і відносяться до зони відповідальності українського посольства. Під час круглого столу було обговорено можливість посилення позицій украінськогго бізнесу не тільки в ПАР, а й в інших країнах: Ботсвані, Замбії, Зімбабве, Есватіні, Лесото, Мозамбіку, Намібії, Маврикії, Мадагаскарі.

Владислава Магалецька зазначила, що в цих країнах проживає близько 100 млн чоловік і, за експертними прогнозами, рівень споживання в них буде зростати.

«Це вкрай цікавий ринок, який активно розвивається і буде і далі демонструвати зростання», – підкреслила вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *