Україна припинила постачання коньяку і шампанського за кордон

Україна припинила експорт коньяку і шампанського в зв’язку з завершенням перехідного періоду після підписання Угоди про зону вільної торгівлі з ЄС. Про це заявив перший віце-президент Торгово-промислової палати Михайло Непран, повідомляє сьогодні прес-служба ТПП.

Згідно з додатком 3 регламенту Європарламенту і Ради ЄС, країни походження, які можуть використовувати назви “коньяк”, “арманьяк”, “граппа”, “бренді де херес”, – Франція, Італія і Іспанія.

“ТПП України припиняє видавати сертифікати на напої під назвою” коньяк “,” арманьяк “,” граппа “,” бренді де херес “, – сказав Непран.

Відтепер Україна буде поставляти за кордон вино ігристе і бренді, відповідно до кодів класифікації зовнішньоекономічної діяльності.

Назви “шампанське” і “коньяк” походять від географічних назв території Франції – провінції Шампань і міста Коньяк.
Арманьяк – міцний спиртний напій, який проводиться за допомогою дистиляції білого виноградного вина у французькій провінції Гасконь.
Граппа – італійський виноградний алкогольний напій, міцність якого складає від 36% до 55%.
Бренді де херес, або хересний бренді – традиційний алкогольний напій в Іспанії міцністю від 36% до 45%, він проводиться з спирту та винних дистилятів, які витримують більше півроку в спеціальних дубових бочках з-під хересу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *