Україна на третину збільшила поставки курятини на зарубіжні ринки

Експорт курятини з України в січні 2020 року досяг 37,35 тисячі тонн, що на 28% перевищує показник аналогічного періоду 2019 року. Про це повідомляє Euromeat.

У грошовому вираженні Україна експортувала на зовнішні ринки м’яса птиці на 45,87 млн ​​доларів.

Однак в найближчі місяці результати можуть відрізнятися від фактичного вигляду, оскільки основний ринок для української птиці, ЄС, наклав заборону на ці продукти через спалах пташиного грипу, про яку повідомлялося в середині січня.

Відзначимо, що 18 січня 2020 року на промисловому підприємстві “Хутір” (Вінницька область) зареєстровано загибель птиці. Лабораторні дослідження встановили діагноз “грип птиці” типу А, субтипу H5. Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Немирівської райдержадміністрації рішенням від 20 січня 2020 року затвердила план ліквідації захворювання, визначила межі епізоотичного вогнища, зони захисту і нагляду.

У епізоотичне вогнище, крім ПП “Хутір”, віднесені господарства ТОВ “Немирів-Поділля” та СТОВ “Колосок” (Бугаков, Немирівського району). У зону захисту (3 км зона навколо епізоотичного вогнища) віднесені 9 населених пунктів Немирівського району, в зону спостереження (10 км зона) увійшли 23 населених пункти цього ж району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *