Україна може відкрити додаткові ринки збуту для курятини Халяль

Введений у Франції закон про нові правила забою птиці з липня 2021 року може дати шанс українським виробникам відкрити нові ринки збуту халяльної продукції.

Про це йдеться в повідомленні Української асоціації халяль індустрії.

Відзначається, що мусульманські лідери у Франції розкритикували недавнє рішення заборонити Халяль забій курей. Новий закон, згідно з яким газове оглушення птахів буде обов’язковою вимогою в процесі забою, вступить в силу з липня 2021 року.

Як відомо, згідно з ісламськими вимогам, оглушення птиці перед забоєм дозволено тільки використовуючи електричний метод оглушення, при цьому деякі мазхаби і зовсім проти будь-якого оглушення.

Представники Великої мечеті в Парижі, Великої мечеті в Ліоні і Великої мечеті Еврі повідомили в заяві, що французька влада висунули нові вимоги по відношенню забою свійської птиці, які унеможливлюють дотримання доктринальних і основних принципів ритуального Халяль забою. У спільній заяві йдеться, що представники трьох мечетей повідомили про свої побоювання в відповідне міністерство, але не отримали будь-яких конкретних відповідей.

«Тим не менше, новий закон у Франції не поширюється на імпорт курятини Халяль, що дає українським виробникам шанс відкрити додаткові ринки збуту для експорту Халяль продукції», – відзначають в асоціації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *