Україна і Азербайджан узгодили 7 форм ветсертіфікатов

Україна і Азербайджан вже погодили 7 форм ветеринарних сертифікатів.

Про це йдеться в повідомленні Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

Як зазначається, серед узгоджених документів сертифікати на експорт в Азербайджан кормів рослинного походження, сировини тваринного походження, м’яса, м’ясних і молочних продуктів, риби і рибопродуктів.

«На розгляді азербайджанської сторони знаходяться проекти ветеринарних сертифікатів для експорту в Азербайджан продуктів тваринного походження (меду, продуктів бджільництва, столових яєць, борошна кормової з риби, морських ссавців, ракоподібних і безхребетних і ін.)», – відзначають в Госпродпотребслужбе.

У відомстві напомліні, що з 13 квітня 2021 р діятимуть нові правила експорту та імпорту між Україною та Азербайджаном, коли втратить силу Угода про співпрацю в галузі ветеринарії, підписану ще в рамках СНД в 1993 році.

«У зв’язку з цим Госпродпотребслужба тісно співпрацює з Агентством з безпеки харчових продуктів Азербайджану для того, щоб перехід на нові правила були здійснені без перешкод, а співпраця між країнами було розширено», – додали в Госпродпотребслужбе.

Також уточнюється, що розгляд Угоди в сфері безпеки харчових продуктів між Госпродпотребслужбой і Агентством з безпеки харчових продуктів Азербайджану знаходиться на фінальній стадії.

«Угода допоможе вивести двостороннє співробітництво на новий рівень, зробити ринки більш доступними для представників бізнесу та збільшити надходження до державного бюджету», – додають у відомстві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *